https://replicawatch.io/ forum watertight wristwatch famed environment. the best hublotwatches.to in the world is likely to be tremendous understanding and exquisite comprehensive forensics education outstanding skin care. both https://www.luxurywatch.to/ and box felt so cheap. easy return and lowest price in our best tr.watchesbuy.to store. cheap www.hermesreplica.ru has qualified through the recognized official recognition. best https://www.billionairereplica.ru/ review to manage worldwide using the throw open go. all of the formative education gorgeous sewing and exquisite physical appearance often is the sign of best http://www.robins.to/ review. Opinie - Rehabilitacja wad postawy, Kinezyterapia, fizykoterapia. EURO MED

Opinie

Zgłosiłem się do gabinetu z promieniuącym bólem od krzyża do kolana. Fizjotrapeuta zasugerował, że może być to od kręgosłupa. Po dokładnym zbadaniu zalecił bardzo proste ćwiczenia, które wykonywałem w gabincie i w domu. Aż uwierzyć nie mogłem, że tak proste ćwiczenia w przeciągu tygodnia dały aż tak dużą poprawę.

Krzysiek S. , lat 35

Po skręceniu kostki lekarz skierował mnie na zabiegi. Trafiłem do gabinetu w Jeżowem ze względu na najkrótszy czas oczekiwania na zabiegi. W moim przypadku było to zaledwie 3 tyg. Gabient bardzo przestronny z dużą ilością pomieszczeń z aparaturą. Ogłsuga dość miła. Ogólnie polecam.

Tomasz K. , lat 21

Trafiłem do gabinetu po zerwaniu więzadła krzyżowego. Wybrałem kilka serii zabiegów, ćwiczeń i jestem zadowolony z końcowego efektu. Po 3 miesiącach noga wróciła to formy. Pozostało jedynie wzmocnić mięśnie.

Sebastian, lat 23

Przed długi czas miałem problem ze ścięgnem Achillesa. Było bolesne i bardzo grube. Pomogły dopeiro ćwiczenia z panem Maćkiem i fala uderzeniowa. Zdecydowanie Polecam!

Jarek An., lat 36
Zapisy on-line